İstek Altyapı server files önerebilir misiniz?

Konu sahibinin aradığı materyalleri bulmasına yardımcı olmak için konuya yorum yazabilirsiniz.

bqofficial

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Öncelikle herkese selam. Forum da yeniyim ve bu kadar geç fark etmem beni gerçekten üzdü.

En az 6-7 ay boyunca bir files üzerinde uğraşmak ve ortaya güzel bir şeyler çıkartmayı düşünüyorum ancak bir altyapıya ihtiyacım var.
Yaklaşık olarak son 2 senedir aktif olarak 55-120 bir çok yüksek online sunucum olduğu için 55-120 bir files düşünüyorum.

Forumlarda gezdiğim zaman bir çok altyapı olarak adlandırılan ancak çok fazla sorunu olan ve optimizasyonu gerçekten kötü tonla files'e denk geldim.

Önerebileceğiniz bir altyapı mevcut mu?

Ne yazık ki kurma fırsatım olmadı acaba files ne kadar geride? Örneğin offline shop sistemi vs. mevcut mu? Tanıtım bulamadım da.
Altyapıda sistem bulamazsın yani olabilirde öyle offline shop falan olmaz. Adı üstünde altyapı. Marty samanın sitesinden bakabilirsin sürüm notlarına.

Altyapı olarak warez edilen son martysama sürümünü tavsiye ederim, fix ve sağlıklı kodlama açısından şahane dosyalar.Ben şahsen kendi altyapımı oluşturdum biraz vakit ayırıp ama vaktim olmasa martysamanın kaynağını kullanırdım.

Eğer vakit konusunda sıkıntınız yoksa mainline_released alıp sıfırdan düzenleyen ve fix ve kodlama olarakta Ira Work, MartySama ve Vanilla'nın kaynaklarından kopya çekin böylece şahane bir altyapı oluşturursunuz.

Geri