AirRivals Arena Sistemi

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Arena her iki ulusta da ışınlayıcının yakınında bulunur.
ANI ulusu için;
Linkleri görebilmek için giriş yap veya kayıt ol.

BCU ulusu için;

Arenada kendi sunucunuzdan oyuncularla maç yapabileceğiniz gibi, başka server ve uluslardan oyuncularla da maç yapabilirsiniz.

Arena Sistemi

•Arenaya katılmak için şehirdeki Arena NPC'sine tıklayarak oda oluşturmalısınız. 2 dakika içerisinde hazır demelisiniz, aksi takdirde odadan otomatik olarak atılırsınız.

Karşı taraftaki rakip de hazır dediği takdirde arenaya gitmek isteyip istemediğinizi soran bir pencere açılır, 30 saniye içinde cevaplamazsanız bu pencere yok olur.
e6sp.jpg

Kabul ettikten sonra;

• Formasyondaysanız ayrılırsınız.
• Zamanlı kapsüller, güç arttırıcı nesneler ( tılsım, kamçı, kurtçuk vs. ), kitler envanterinizden çıkarılır. ( Arena bitiminden sonra hepsi eski haline döner, telaşlanmayın
smile.png
)
• Piliniz, radarınız, CPU'nuz çıkarılır. Gearınıza göre WP shoptan alınan unique radarlar verilir. Gearınızın 27 level +3 ısınma süresi basılmış motorunu alırsınız. Arenada sadece kendi silahlarınız ve zırlarınız kalır.
• Arenada kullanmanız için size 10 adet arena kalkan, 10 adet arena tamir kiti ; 20 adet Arayan Göz ve 10 adet Cephane Sandığı verilir.
5rb2.jpg

gv52.jpg

2yk4.jpg

g5vs.jpg

• Ekiplerin savaşa hazırlanmaları için 1 dakika süre verilir. 1 dakika ve 30 saniye kaldığında sistem mesajı bölümünde bildirim alırsınız.
• Arena süresi 15 dakikadır. 15 dakika sonunda rakipler birbirine üstünlük sağlayamazsa berabere biter.
• Arenaya girerken stat diziliminizi 3 farklı şekilde seçebilirsiniz. Bunlar;

•Attack Type
v0ba.jpg

•Defense Type
iivf.jpg

•Evasion Type
tret.jpg

•Attack Type girerseniz saldırı statınız 340,
•Defense Type girerseniz savunma statınız 340,
•Evasion Type girerseniz kaçış statınız 340 olur.
•Arenaya girdiğinizde bütün skilleriniz son seviye olur, elit yetenek kartı ile açtığınız skiller de 100 level olur. ( Hiper Atış, Vahşi Savaşçı, Büyük Patlama, Tam Yenileme)

•Arenada seviye aralığı 25-110 seviye arasıdır.

• Takım boyutları;
1v1
2v2
3v3
6v6
12v12 olabilir.

• Arenada mevcut sürümde sadece Ölüm Modu vardır.
• Arena bitiminde sonucunuza göre zafer, kayıp veya berabere şeklinde bir ibare ve sonucunuzu gösteren bir tabloyla karşılaşırsınız.
• Mahşer ( Armageddon ) ve Ragnarok adında 2 farklı arena haritası mevcuttur.
Ödüller

Kazanan taraf için;

• 1v1 > 3 Ulus Dağıtım Puanı, 9 Savaş Puanı
• 2v2 >
• 3v3 > 10 Ulus Dağıtım Puanı, 15 Savaş Puanı
• 6v6 > 20 Ulus Dağıtım Puanı, 30 Savaş Puanı
• 12v12 > 30 Ulus Dağıtım Puanı, 60 Savaş Puanı

Kaybeden taraf için;

• 1v1 > 1 Ulus Dağıtım Puanı, 3 Savaş Puanı
• 2v2 >
• 3v3 > 5 Ulus Dağıtım Puanı, 5 Savaş Puanı
• 6v6 > 10 Ulus Dağıtım Puanı, 15 Savaş Puanı• 12v12 > 15 Ulus Dağıtım Puanı, 20 Savaş Puanı

Geri