Aion Ozan Türkçe Açıklamalı Stigma Yetenekleri

Jeex

MT Üye
MT Üye
Editör
Ticaret Puanı
0
Seriye devam edelim.
live_ba_songofbless_g1.jpg

Beraat Melodisi

"Senin ve 25 metre yakınındaki grup üyelerinin üzerinden 2 özel durumu kaldırarak İP değerini 2952 yeniler. Şifa etkisini 15 saniye boyunca arttırır."

live_ba_songofgale_g1.jpg

Uyumsuzluk

"En fazla 25 metre uzakta olan bir hedefe 2138 büyülü rüzgar hasarı verir."

ba_songofwarmth_g1.jpg

Neşe Melodisi

"25 metre yakındaki bir hedefin İP'sini 1812 yeniler. 30 saniye boyunca senin ve 25 metre yakınındaki en fazla 12 ittifak üyesinin elementer direncini 100 puan, büyü direncini 100 puan, Maksimum İP'sini 1500 puan ve şifa etkisini %10 arttırır."

live_ba_delayparalyze_g1.jpg

Felç Yankısı

"En fazla 25 metre uzaktaki hedefi 5 ila 8 saniye boyunca felç eder."

live_ba_songofmassheal_g1.jpg

Şifa Değişimi

"1.Basamak: En fazla 25 metre uzakta bulunan bir hedefin İP sini 1225 puan yeniler.
2.Basamak: En fazla 25 metre uzakta bulunan bir hedefin İP sini 1837 puan yeniler.
3.Basamak: En fazla 25 metre uzakta bulunan bir hedefin İP sini 4211 puan yeniler."

live_ba_songofpain_g1.jpg

Moski Ağıtı

"En fazla 25 metre uzaklıkta bulunan bir hedefe 8 saniye boyunca 2 saniye aralıklarla her seferinde 617 puan hasar verir. Ayrıca, 8 saniye sonra 1483 hasara daha neden olur."

live_ba_playingstyleschangea_g1.jpg

Şifanın Oyun Tarzı

"Şifa güçlendirmesi 100, Büyü hassaslık ise 300 artar."

live_ba_playingstyleschangeb_g1.jpg

Büyü Güçlendirmesinin Oyun Tarzı

"Büyü güçlendirmesi 150, büyü hassaslık ise 100 artar."

live_ba_songofserenity_g1.jpg

Huzur Değişimi

"En fazla 25 metre uzaktaki bir hedefin ve hedefin 25 metre yakınında bulunan 6 adede kadar müttefiğin MP sini 2985 yeniler."

live_ba_songofbrave_g1.jpg

Cesaretin Melodisi

"30 dakika boyunca korku direnci 400, Uyku direnci ve Felç direnci ise 500 artar."

live_ba_songoffirm_g1.jpg

Disiplin Melodisi

"30 dakika boyunca Tökezleme ve Geri İtme direnci 300, Susma direnci ise 500 artar."

live_ba_lullaby_g1.jpg

Hokkabazın Dansı

"En fazla 25 metre uzaklıkta bulunan bir hedefi 15 saniye boyunca uyutur ve büyü direncini azaltır."

live_ba_songofregeneration_g1.jpg

Gençleşmenin Melodisi

"En fazla 25 metre uzaklıktaki bir hedefin İP sini 2193 yenileyerek 8 saniye boyunca 2 saniye aralıklarla her seferinde 274 kadarını yeniden oluşturur."

live_ba_songofadvance_g1.jpg

Saldırı Melodisi

"Senin ve 25 metre yakınındaki grup üyelerinin Hız özelliğini 15 saniye boyunca %25 arttırır."

live_ba_songofmanareverse_g1.jpg

Unutulmuşluk Ağıtı

"Hedeften 2 adede kadar büyü güçlendirmesini kaldırır."

live_ba_songofearth_g1.jpg

Arıların Marşı

"En fazla 25 metre uzaktaki bir hedefe 537 büyülü toprak hasarı vererek 8 saniye boyunca Büyü müdafaa özelliğini 300, Büyü dengeleme özelliğini ise 200 azaltır."

live_ba_songofdestroy_g1.jpg

Tahribat Ahengi

"En fazla 25 metre uzakta bulunan bir hedefe 869 büyülü ateş hasarı verir."

NOT: Her class için gelecektir. İyi forumlar dilerim :)

Sayende şu oyun ile ilgili baya bilgi edindim. :)

Yararlı olduysam ne mutlu bana :D Amacımda diğer üyelere faydalı olmak işe yarıyor sanırım :D

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ne kadar güzel. [emoji7] Seneler önce benim de Allods, Battlestar için açtığım rehber konuları var. Gelen ziyaretçileri takip ediyorum. Arada o konulara da bakıyorlar. Konu durduğu sürece elbet birileri buluyor.

Ne kadar güzel. [emoji7] Seneler önce benim de Allods, Battlestar için açtığım rehber konuları var. Gelen ziyaretçileri takip ediyorum. Arada o konulara da bakıyorlar. Konu durduğu sürece elbet birileri buluyor.
Evet tabiki öyle. Fakat en kötüsü baktıktan sonra yorun görmemek. Bazen insanın içine oturuyor :D

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri