Çözüldü Access Denied For User Hatası

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Enes3542

Üye
Üye

configleri ayarlardım fakat halen böyle hata veriyor
FreeBSD 10.2 Mysql 5.5 / İD:root Pw:metin2

e8ade9f3aaab4e668bf0ea7e1641f28d.png

cbd632802b524402b6c244985f5c11df.png

Çözüm
Dostum lütfen yardım konularında başlığı içeriği özetleyecek şekilde yazarsan sevinirim.

Mysql kurulumunda sorun var gibi.
İsterseniz mysql 5.5 kurulum videosunu paylaşim. Adımları takip ederek kurulumu yapın.
bence maysql da hata yapmıssın tekrar kur maysql ama config leri elleme burdan config lerde ayarlanacak bi yer görünmüyor maysql kur oyunu herhangi bir ayar yapmadan acmaya çalış.

Dostum lütfen yardım konularında başlığı içeriği özetleyecek şekilde yazarsan sevinirim.

Mysql kurulumunda sorun var gibi.
İsterseniz mysql 5.5 kurulum videosunu paylaşim. Adımları takip ederek kurulumu yapın.

Çözüm
Mysql'da sorun var. Önceden server açmıştım ve bu hatayı almıştım. Filesi sıfırlayınca sorunum düzelmişti. Tabi bu işlem oyunda userlerin pek hoşuna gitmeyecek belki çoğu serveri bırakacak. Tabi serverinde user yoksa gönül rahatlığıyla sıfırlayabilirsin. Tabi bu benim bildiğim bir çözüm, sıfırlamadan sorun farklı yöntemlerle düzeltilebilirmi bilmiyorum.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri