6.0.0: Element Krallığı - Yeni Ada

Whistle

Ruhsuz Filozof
Kurucu
Kurumsal Üye
Geliştirici
Yardımsever Üye
Ticaret Puanı
2
6.0 "Kırık Zincirler" güncellemesi Element Krallığı'na Tautlan Uçurumu isminde altıncı bir bölge getiriyor!

koetc01.png

Bu alışılmadık, heyecan verici yeni Allod'un ilk ve en ilgi çekici yönü arcade tarzı seyahat sistemidir. Bu sistem sayesinde oyuncular serbest bir şekilde adayı keşfedebilecekler. Ancak ne yürüyerek ne de bir binekle.

Geliştiricilerin iddialarına göre "Bu bir Kuletan'a veya uçan bir balığa binmeye benzemeyecek!".
Ve karşınızda Seken Sırt Çantası!

Seken Sırt Çantası Allods Online'da tamamen yeni bir şeydir. Onun sayesinde oyuncular olağanüstü sıçramalar yapabilecek ve adanın en yüksek uçurumlarına tırmanabilecekler. Bu yenilik ile ilgili görüşlerinizi şimdiden sabırsızlıkla bekliyoruz. Beğendiğiniz takdirde bu özelliği Element Krallığı'nın tamamı için kullanılabilir bir özellik haline de getirebiliriz.

koetc02.png

Ek olarak adanın kendisi daha dinamikleşecektir. Daha az savaş olacak ve daha fazla hareket imkanı sağlayacak. Kendinizi, aldatıcı Solucan Suratların kurduğu tehlikeli tuzaklarla dolu Astral Gemi enkazları arasındaki yarışlara hazırlayın! Ayrıca günlük görevleri tamamlamak için harcadığınız zaman, Element Krallığı'nın diğer bölgelerine kıyasla yarı yarıya azalacak.

koetc03.png

Tautlan Uçurumu'nda yeni bir Raid bosu sizleri bekleyecek. Bu canavarı haftada bir defa öldürebileceksiniz ve ayrıca muazzam miktarda cana sahiptir. Şimdilik karmaşık tatikler üretmeye gerek olmadığından dolayı rastgele oyuncularla birlikte bir ekip halinde cesaretinizi sınayabileceksiniz.

koetc06.png

Şanslı Avcılar, Element Krallığı'nda bulunan diğer bütün görevlerden kazanabilecekleri ödüllerin 6 mislini elde edecekler.

koetc04.png

Son olarak ise altıncı Güç Merkezi Tautlan Uçurumu'nda bulunacaktır. Topluluğunuz Element Krallığı'nda ne kadar çok Güç Merkezi'ni kontrolü altında tutarsa bir o kadar çok ganimet elde edeceksiniz! Sadece ödülleriniz için savaşmaya hazır mısınız?

koetc05.png

Tautlan Uçurumu ile ilgili paylaşacaklarımızın sonuna geldik.
Element Krallığı ile ilgili yenilikler hakkında görüş belirtmek istiyorsanız bu konu altından belirtebilirsiniz.

Hepsini tek bi'konuda toplasaydın daha iyi olurdu...
Aklıma geldi hatta başta öyle yaptım sonra baktım çok karışık oluyor. Hemde resim içeriği fazla olduğundan dolayı interneti yavaş olan arkadaşlarımızın sayfası daha ağır açıldığı için ayrı konuda birleştirdim.

Ek olarak zaten tek konuya eklenen resim sayısı limitli olduğu için hepsini tek konu altında birleştirmem mümkün değil.
Zaten sistem, fazla resim eklediğiniz zaman sayfaların geç açılacağını bildiği için belli bir sayıdan fazla resim eklenmesine izin vermiyor.

Hepsinin linkini şu konu altında topladım;
http://www.mmotutkunlari.com/konu/allods-online-6-0-guncellemesi-ve-rehberi.3975/

Geri