Server Files 40k 2016 nın Filesi.

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Paylaşımınız için teşekkür ederim. :) Konunuzun altında belirtmiş olduğunuz;
dedğim gibi toplama bir filestir ama sorunsuz oldunu soylemiyorum mutlaka cıkacaktır.
Abartmadan sorunları birlikte çözebilmek engüzeli.
mesajından çok etkilendim. Zaten forum sitelerinin de amacı budur. :)

Son düzenleme:
Güzel files sevdim fakat login ekranında cok bekliyor dolmuyor 2 saat yani ayrıca hava modunu degiştirdiğimde oyundan attıktan sonra bir daha girmiyor. Kapatıp açınca anca oda eski haline geliyor sanırım. :) varmıdır bi çözümü.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Güzel files sevdim fakat login ekranında cok bekliyor dolmuyor 2 saat yani ayrıca hava modunu degiştirdiğimde oyundan attıktan sonra bir daha girmiyor. Kapatıp açınca anca oda eski haline geliyor sanırım. :) varmıdır bi çözümü.
Python ile cfg dosyaları kullanılarak sürekli eski hale gelmesini engelleyebiliriz. Oyuna girişte 2 saat bekliyor mu 2 saat uzun bir süre bu kadar bekleyip sabır gösterdiyseniz helal olsun size. Oyundan atma konusuna gelince oyundan attığı zaman metin2 klasöründeki "syserr.txt" dosyasının içinde yazanları bizimle paylaşırsanız sorunun ne olduğuna bakabiliriz. :)

2.ye denedim sunucuya bağlanırken hata server sadece 1 gün açık durdu. :) Lib dosyalarında sorun olabilir. Lib dosyalarını yükler misiniz?

Teşekkürler, lisans sorunu yok demi? Lisans sorunu var ise açılmaması normal olabilir çünkü farklı server kurdum sorunsuz girdim aynı liblerle. :)

Teşekkürler, lisans sorunu yok demi? Lisans sorunu var ise açılmaması normal olabilir çünkü farklı server kurdum sorunsuz girdim aynı liblerle. :)
Açılmaması gibi bir durum olursa ch1'e girmek istiyorsanız filezilladan channel1 dosyasının içindeki syserr dosyasına bakabilirsiniz. Hatanın neyden kaynaklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa ilgili hata kodlarını paylaşın bizde sorunun neyden kaynaklandığını çözebiliriz. :matrix_gf:

Arkadaşlar genelikle paylaşılan filesler aynı. Çoğu sorunlu indirip kullanabileceğiniz files yok denecek kadar az. Bunda da vardır ama piyasadaki filesler kadar değil en azından. Elimde 2 tane daha var onları da bu forum altında paylaşacağım bu filesi sadece uzun süreli test etme şansım olmadı inşallah sorunsuz şekilde kullanırsınız.

Arkadaşlar genelikle paylaşılan filesler aynı. Çoğu sorunlu indirip kullanabileceğiniz files yok denecek kadar az. Bunda da vardır ama piyasadaki filesler kadar değil en azından. Elimde 2 tane daha var onları da bu forum altında paylaşacağım bu filesi sadece uzun süreli test etme şansım olmadı inşallah sorunsuz şekilde kullanırsınız.
Düşünceniz için teşekkür ederim. :) Benim elimde de TurkeySF filesi var. Diğer forumlarda linkleri hep kırılmış ne yazik ki. Sorunları var fakat kullanmak isteyenler için iyi olur diye düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde filesi paylaşmayı düşünüyorum.. :)

Selam, pack içindeki serverip.cfg editledim ama ama pach açmıyor neden?

Kardeşim ne hata var bi bakarsan sevinirim. Bekliyorum cevapını...

Selam, pack içindeki serverip.cfg editledim ama ama pach açmıyor neden?

Kardeşim ne hata var bi bakarsan sevinirim. Bekliyorum cevapını...

Merhaba, öncelikle foruma hoş geldiniz.
Sorununuzu anlamamız için bize filezilladan usr/game/channel1 klasörüne girip, syserr dosyasına giriniz. Syserr dosyasının içindeki hata mesajlarını bizimle paylaşırsanız sorunun neyden kaynaklandığını kestirebliriz.

Kardeşim şu filesi kurdum sorun yok ama neden bu server oyuna giriş yapmıyor. Delircem dün gece 5'den beri :D

Kardeşim bu sw # ps x le baktık mı game dosyayı görmüyo ki görse aççak.
D:ASD:ASDAS

Kardeşim şu filesi kurdum sorun yok ama neden bu server oyuna giriş yapmıyor. Delircem dün gece 5'den beri :D

Kardeşim bu sw # ps x le baktık mı game dosyayı görmüyo ki görse aççak.
D:ASD:ASDAS
Özel mesaj yoluyla bana ulaşabilir misiniz? Teamwier ip ve şifre verirseniz pcnize bağlanıp sorunun ne olduğunu bakalım isterseniz..

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri