Çözüldü 4 Envanter - Zırh sorunu

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

Legandalith

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Merhaba, 4 envanter sistemini eklerken sanırım çoğu kişinin başına gelen sorunla karşılaştım. Daha önce aynı sistemi farklı bir filese eklemiştim fakat bu sorunum yoktu. Forumda açılmış konulara ve diğer forumlarda araştırma yaptım çoğu şeyi denedim fakat bir sonuça varamadım. İlk envanter dışında diğer üçüne herhangi bir silah-zırh koyamıyorum, syserr vermiyor. Kodları 5 kez tekrar denedim en ince ayrıntısına kadar baktım fakat hiçbir şekilde çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum

Çözüm
Kod ile item çağırabiliyor musun? Şu şekilde mesela /i 189 yazarak 2 envanteri doldurdun hala yazabiliyormusun yazabiliyorsan bunu envanter dolu diyene kadar tekrarlat eğer oluyorsa pack tarafında problem vardır. Eğer 2den sonra dolu vs yazıyorsa src
Kod ile item çağırabiliyor musun? Şu şekilde mesela /i 189 yazarak 2 envanteri doldurdun hala yazabiliyormusun yazabiliyorsan bunu envanter dolu diyene kadar tekrarlat eğer oluyorsa pack tarafında problem vardır. Eğer 2den sonra dolu vs yazıyorsa src

Çözüm
1. sayfa dolduğunda envanterde yer yok diyor daha fazla yaratamıyorum, yaklaşık 5 saattir hiçbir sonuç alamadım birçok farklı şey denedim

Düzenleme; sorunum çözüldü, oyun içinde bir sıkıntı olduğu için sorun python kısmında sanmıştım, fakat siz söyledikten sonra tekrar src kısmına geri döndüm, src kısmını winscpden düzenlemiştim ve girinti problemi olmuş. Düzenleyip tekrar compile ettiğimde sorunum çözüldü. Sorunu nerde aramam gerektiğini gösterdiğin için teşekkür ederim Trashy. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri