Çözüldü 4 ENVANTER EKLERKEN KARŞILAŞTIĞIM SORUN

Bu konu çözüme ulaştırılmıştır. Çözüm için konuya yazılan tüm yorumları okumayı unutmayın. Eğer konudaki yorumlar sorununuzu çözmediyse yeni bir konu açabilirsiniz.
Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.

uncons

Üye
Üye
Ticaret Puanı
0
Arkadaşlar herkese merhaba tekrardan filesi indirdim 4 envanter başıma bela oldu bi türlü eklenmiyor arkadaş :D
Bütün kodları eksiksiz yazdım,powershellden dbcompile ve gamecompile kodlarını da yazdım sorun çıkmadı ardından exeyi derledim visual studio ile onu da cliente aktardım girişimi yaptım syserr falan almadım yani bütün kodları eksiksiz girdiğimden eminim sorun nerede sizlere sormak istedim umarım yardımcı olabilirsiniz diye dua ediyorum şuan fotoğraf bu şekilde
envanterlere tıklanmıyor bu arada 1-2-3-4 lerin hepsi sadece görüntü tıklayamıyorum

YESSS beyler etc olayını yapmamıştım dedim bi onu da deniyim pack içerisinde ki ETC adındaki iki dosyayı aldım eternexusa attım sonra onu açtım,sizin verdiğiniz etc klasöründeki ymir work adlı dosyayı içine aktardım varolan dosyalara atla seçeneğine bastım ve ardından pack archive yapıp o 2 dosyayı tekrar pack klasörüne attım..
Oyunu başlatınca koyduğum 2. resim gibi görüntü oluştu ve tıklayıp itemleri 4. envantere aktarabiliyorum sadece etc dosyasının buna sebep olması beni çok şaşırttı bilgimiz yok malum öğreniyoruz :D aşırı şekilde sevindim olur da yapamayan olursa diye mesajı düzenliyorum ekstra cevap atmayınız yazıyordu kurallarda yapamayan mutlaka etc yi unutmadan yapsın aşırı mutluyum ya 4 envanter 1 aydır aklımdaydı sırf onun için tekrardan sunucuyu kurdum yaptım :D

Dosya Eklentileri

• sorun1.png
    sorun1.png
    830,4 KB · Gösterim: 52
  • oldube.png
    oldube.png
    670,3 KB · Gösterim: 56
Son düzenleme:
Çözüm
syserr var mı? buton görsellerini bulamadığı için tıklatmayabilir
alıntılayı buldum tamam :D
hocam şuan syserr dosyası bomboş hiçbirşey yazmıyor görüntü olarak evet onu da soracaktım ama bu daha güzel görünüyor diye sormadım :D tıklanıyor itemler aktarılıyor hiçbir sorun yok gibi duruyor ama görselleri neden olmadı onu ben de anlamadım :D söylerseniz seve seve dinlerim
syserr var mı? buton görsellerini bulamadığı için tıklatmayabilir
alıntılayı buldum tamam :D
hocam şuan syserr dosyası bomboş hiçbirşey yazmıyor görüntü olarak evet onu da soracaktım ama bu daha güzel görünüyor diye sormadım :D tıklanıyor itemler aktarılıyor hiçbir sorun yok gibi duruyor ama görselleri neden olmadı onu ben de anlamadım :D söylerseniz seve seve dinlerim

Çözüm
debugla açınca syser gösteriyor bende
söylemek istediğinizi anlamadım hocam neyi açtığınızda syserr gösteriyor ? ben bu işleri çok bilmiyorum ilk eklediğim sistem bu ama hata yok yani görüntüsü böyle sadece herşey sorunsuz şuan, k envanterini eklemeyi öğreneceğim şimdi de inşallah o da hallolur ama resimler neden olmadı cevaplayabilecek birisi varsa mutlu olurum yani resmini belki sonra değiştirmek istersem diye yani.

söylemek istediğinizi anlamadım hocam neyi açtığınızda syserr gösteriyor ? ben bu işleri çok bilmiyorum ilk eklediğim sistem bu ama hata yok yani görüntüsü böyle sadece herşey sorunsuz şuan, k envanterini eklemeyi öğreneceğim şimdi de inşallah o da hallolur ama resimler neden olmadı cevaplayabilecek birisi varsa mutlu olurum yani resmini belki sonra değiştirmek istersem diye yani.
clienti debugdan build alınca clienti başlattığında debug penceresi açılıyor bende syserr yazdırıyor

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri