26.03.2017 - 11:30 Bakım ve Güncelleme Notları

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
casro2logo.png

Merhaba arkadaşlar,
Neredeyse her gün ayrı bir güncelleme ve düzenleme ile karşınıza çıkıyoruz.
Bu bizim için ne kadar yorucu olsa da sizin içinde aslında sıkıntı olabilir. Sonuçta ya indireceğiniz ekstra dosyalarını oto launcher çekiyor yada bazı değişikliklerin oyuna işlenmesi için sunucu 5dk kapalı kalıyor.
Fakat biz bu düzenlemeleri yaparken sizlerden gelen isteklere göre yapıyoruz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için lütfen şu süreçte sabırlı olmanızı istiyorum.

Client güncellemeleri;
  1. Oyuncular eşyalarını yanlışlıkla sildiği için onay penceresi eklendi.
Server güncellemeleri;
  1. Çiçek Demeti Kutusundan artık birden fazla eşya çıkacak.
  2. Casro2 Patron Görevleri aktif edilmiştir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
tr den sonra demeyeceğim tr de bile görevliler bu kadar duyarlı değildi yönetimi tebrik ediyorum hakkını veriyorlar umarım emekleriniz karşılığını alırsınız

Teşekkürler ! @Whistle ayrıca + basmalrı düşürmek istiyoruz ama oranlar inanılmaz düşük + lı ilaç düşürmeye gittim 15 dk hastalıklı adam kestim 1 tane atmadı oranları çok çok mu düşük yada hiçmi düşmüyor ?

Teşekkürler ! @Whistle ayrıca + basmalrı düşürmek istiyoruz ama oranlar inanılmaz düşük + lı ilaç düşürmeye gittim 15 dk hastalıklı adam kestim 1 tane atmadı oranları çok çok mu düşük yada hiçmi düşmüyor ?

Yükseltme eşyalarının dropları Metin2 TR bile birebir aynıdır. Yine de bir denetleyelim, duruma göre düşme oranlarında iyileştirmeler yapılabilir.

Oyun açılmıştır. İyi oyunlar

Durum
İçerik kilitlendiği için mesaj gönderimine kapatıldı.
Geri